درباره ما

اگر دوست دارید بیشتر درباره ما بدانید، اینجا جاییست که با تیم ما و اهداف ما آشنا می‌شوید.

همه‌ی ما می‌دانیم فضا و شرایط  کاری استارتاپی، فرق دارد. یک استارتاپ بیش از هر چیز با شور و اشتیاق ساخته می‌شود نه پول. 

استارتاپ دایرکتوری پاتوق تمام فعالان اکوسیستم استارتاپی است. جایی است که هر کس که دغدغه‌ی استارتاپ، پیشرفت و همکاری دارد، با هم تعامل و هم‌فکری می‌کنند. 

استارتاپ دایرکتوری چکار می‌کند؟

ما بستر استارتاپ دایرکتوری را بر پایه‌ی سادگی وصداقت ساختیم. کار ما اینجا تمام است. از این به بعد را همه‌ی ما با هم خواهیم ساخت. اینجا با هم یاد می‌گیریم. با هم فکر می‌کنیم. با هم جشن می‌گیریم. گاهی هم با هم غر می‌زنیم

مسعود مرندی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بهاره خادمی

داستان من، استارتاپ و تجارت الکترونیک از ترم دو دانشگاه که استاد پروژه‌ی تجارت الکترونیک را به من داد شروع شد. از آن روز به تجارت الکترونیک علاقمند شدم. البته گاهی از مسیر خارج شدم؛ اما خیلی زود راهم رو پیدا کردم. بیشتر روز من به یادگیری، ساختن و ایده یابی می‌گذرد. در چند سال اخیر روی پروژه‌های رزبان باکس، استارتاپ دایرکتوری و راویگر(در دست ساخت) کار کردم.
امیدوارم اثر مثبت از خودم به جا بگذارم…

 

داستان ما

اولین بار زمان سخنرانی در جشنواره‌ی شیخ بهایی، ایده‌ی استارتاپ دایرکتوری در ذهنم جرقه زد. شور و اشتیاق جوان‌های مستعد و توانمند از یک طرف و مشکلات ارتباطی و از هم گسسته‌ی اطلاعات و آموزش از طرف دیگر باعث شد که مصمم شوم این ایده را انجام دهم.

روزها گذشت و ما با هم آشنا شدیم. دغدغه‌های ما شبیه هم بود و تصمیم گرفتیم که استارتاپ دایرکتوری را شروع کنیم. روزها را با هم به بحث و تبادل نظر گدشت.

فقط این را بدانید که غیر ممکن، غیر ممکن است…

داستان ما راز نیست 

فقط این را بدانید که غیر ممکن، غیر ممکن است…